Aktualności

PRACA - ASYSTENT BIEGŁEGO REWIDENTA

Wszystkich zainteresowanych pracą jako asystent biegłego rewidenta (lub stażem) zapraszamy do składania aplikacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Aplikację (CV oraz list motywacyjny) wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883” należy przesyłać na adres e-mail z podaniem w temacie: Praca Badex.
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.
Obecnie prowadzimy również nabór na aplikantów na biegłych rewidentów do współpracy w trybie nadzorowanej aplikacji.

Sprawozdanie z przejrzystości działania

Szanowni Państwo, zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy Nr 537/2014, wymogami ustawy o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym oraz zgodnie ze stosowaną przez Agencję Biegłych Rewidentów "BADEX" Spółka z o.o. z siedzibą w Opolu polityką przejrzystości działania, przedstawiamy Państwu poniżej sprawozdanie z przejrzystości działania naszej Spółki, które zgodnie z przepisami są zobligowane do przygotowywania niniejszego sprawozdania.
Mamy nadzieję, że pozwoli ono zapoznać się ze sposobem funkcjonowania naszej Spółki, a także wzmocni wiarygodność usług świadczonych przez naszą Spółkę oraz pogłębi zaufanie wśród naszych klientów.

Sprawozdanie z przejrzystości 2019 r. znajduje się poniżej:
images/Sprawozdanie_z_przejrzystosci-2019r.pdf

Sprawozdanie z przejrzystości 2018 r. znajduje się poniżej:
images/pdf/Sprawozdanie_z_przejrzystoci_2018r.pdf

Ranking audytorów 2020

Tegoroczna edycja Rankingu Audytorów „Rzeczpospolitej” pokazała stabilną pozycję Agencji Biegłych Rewidentów „BADEX” Spółka z o.o. z Opola
w gronie największych na rynku firm z branży.
W klasyfikacji ogólnej – Rankingu najlepszych firm audytorskich, nasza pozycja klasyfikuje się na bardzo wysokim 36 miejscu.
Wyniki tegorocznego rankingu uznajemy za duży sukces, którego autorem jest cały zespół pracowników i współpracowników Agencji Biegłych Rewidentów „BADEX” Spółka z o.o.
Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzają.

Zarząd ABR „BADEX” Sp. z o.o.

 

 

 

RODO

Administratorem Państwa danych osobowych jest Agencja Biegłych Rewidentów "BADEX" Spółka z o.o., ul. Reymonta 45, 45-072 OPOLE, wpisanej do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000031020. Przetwarzanie Państwa danych kontaktowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO, tzn. jest ono niezbędne do wykonania umowy lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom dostarczającym zewnętrzne usługi dla spółki, tj. kurierom, dostawcom usług IT, kancelariom prawnym. Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikłych z umowy, na potrzeby której dane zostały zebrane. Informujemy, iż przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu wykonania swojego prawa należy skontaktować się z nami e-mailowo pod adres: badex @badex.com.pl.

Podkategorie